Cała Polska czyta dzieciom.

28 XI 2018 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji:”Cała Polska czyta dzieciom” w zabawie z misiami z okazji „Dnia Misia”. Zaproszeni goście: Dyrektor MOSiR-u, pan Jacek Dudyński, Dyrektor Centrum Wiedzy – BOK, pani Marzena Czułajewska, gospodarz szkoły, Dyrektor S.P. 2, pani Irena Sikora- Kołodyńska- przeczytali dzieciom przygody misia Uszatka z książki Czesława Janczarskiego:”Nowi przyjaciele misia Uszatka”.

Nasi najmłodsi zaznaczali na kartach bohaterów, układali ich podobizny z puzzli, prezentowali przygotowane wiersze, piosenki i tańce. „Jadąc w pociągu”, oglądali działania swoich kolegów. Towarzyszyło nam hasło: „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś” oraz ulubione pluszaki, przyniesione przez dzieci.