Dzień bibliotek

4- 5 października 2019 r. wzięliśmy udział w akcji ogólnopolskiej: Dzień bibliotek. 50. uczniów z klas drugich i trzecich spotkało się w szkole o godz. 17.00 , aby wspólnie spędzić czas na podchodach, baśniowych zabawach, grach, tańcach, przebierańcach. Dzieci szukały schowanych listów, odszyfrowywały kody, aby wykonać zadania z przygodami, tworzyły baśniowe historie. Gościliśmy panią Monikę Rosińską, która wprowadziła „podróżników” w świat tańca. Potem wszyscy poprzebierali się bajkowo, aby zdobyć dowód do Krainy Nieznaności. W przerwach obecni na akcji zjedli pyszny podwieczorek, a wieczorem samodzielnie szykowali kolację. Późnym wieczorem obejrzeli filmy specjalnie przygotowane na noc w szkole. Pożegnaliśmy się o godz. 9 rano po zabawie z balonami i śniadaniu.