Kontakty indywidualne

Kontakty indywidualne z rodzicami od 01.10.2018r.,

w każdy pierwszy, pełny tydzień miesiąca.

Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina Miejsce
Bajer Piotr poniedziałek 12.40-13.25 Pokój nauczycieli w – f
Baran Jarosława czwartek 11.40 – 12.25 Pokój nauczycielski
Borysiuk Jolanta czwartek 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
Chabiniak Anna piątek 14.20 – 15.00 Sala nr 19
Chmielik Piotr wtorek 8.00 – 8.45 Pokój nauczycielski
Cypelt Irena środa 15.10 – 15.40 Pokój nauczycieli w – f
Czeladka Beata środa 10.45 – 11.30 Sala nr 3
Dzierwa Karolina czwartek 13.20 – 14.20 Sala nr 15
Dzikowski Błażej środa 10.45 – 11.30 Pokój nauczycielski
Fedorowicz Magdalena wtorek 10.45 – 11.30 Pokój nauczycielski
Filistyńska Joanna środa 8.55 – 9.30 Pokój nauczycielski
Gerwatowska Agnieszka środa 13.35 – 14.20 Sala nr 18
Góra Teresa środa 8.55 – 9.40 Pokój nauczycielski
Graczyk Adrian poniedziałek 10.45 – 11.30 Pokój nauczycieli w – f
Grzyb Monika wtorek 10.45 – 11.30 Pokój nauczycielski
Janczak Marzanna wtorek, czwartek 14.00 – 15.30 Gabinet pedagoga
Jankowski Grzegorz piątek 11.40 – 12.25 Pokój nauczycielski
Jaskowska Aleksandra wtorek 14.50 – 15.20 Pokój nauczycielski
Kalinowska Monika czwartek 8.55 – 9.40 Pokój nauczycielski
Kleszczyńska Liliana     Pokój nauczycielski
Korczowski Piotr wtorek 9.50 – 10.35 Sala 27 ul. Bielska
Kot Anna środa 13.30 – 14.20 Pokój nauczycielski
Kozłowska Anna środa 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
Kuczyńska Ewa wtorek 10.45 – 11.30 Pokój nauczycielski
Kupisz Joanna wtorek 11.40 – 12.25 Pokój nauczycielski
Kutryba Joanna poniedziałek 10.45 – 11.30 Pokój nauczycieli w – f
Łukasiewicz-Nawieśniak Sylwia wg planu pracy pedagoga   Gabinet pedagoga
Markiewicz Olga      
Marusiak Dorota czwartek 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski ul. Bielska
Mroczek Alicja piątek 8.50 – 9.35 Pokój nauczycieli w – f
Ogrodnik Bogusława piątek 12.25-13.05 Pokój nauczycielski
Oleś Małgorzata poniedziałek 13,35 – 14.20 Pokój nauczycielski
Ołenicz-Bernacka Ewa środa 13.25 – 14.00 Pokój nauczycielski
Paszek Justyna wg planu świetlicy ………………… świetlica
Pełka Beata środa 13.35 – 14.20 Pokój nauczycielski
Rapa Justyna środa 13.25 – 14.10 Pokój nauczycielski
Skirpan Agnieszka czwartek 11.40 – 12.25 Pokój nauczycieli w – f
Smolińska-Yacoubi Jolanta czwartek 10.40 – 11.20 Pokój nauczycielski ul. Bielska
Sołkiewicz Joanna czwartek 12.40-13.25 Pokój nauczycielski
Sozańska-Kut Aleksandra środa 10.45 – 11.30 Pokój nauczycielski
Stefan Edyta poniedziałek 8.00 – 8.45 Pokój nauczycielski
Subik Maria      
Symonowicz Grażyna wtorek 14.20 – 15.00 Pokój nauczycielski
Szulc-Jednoróg Agnieszka środa 13.35 – 14.20 Pokój nauczycielski
Szymczykowska Katarzyna środa 8.55 – 9.40 Pokój nauczycielski
Śliwa Agnieszka środa 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
Walęga Wioletta poniedziałek   Pokój nauczycielski
Wilczyńska Iwona wtorek 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
Wójcik Jolanta poniedziałek 8.00 – 8.45 świetlica
Wysocka Beata poniedziałek 10.45 – 11.30 Sala nr 10
Wysocka Maja czwartek 11.40 – 12.25 Pokój nauczycielski
Zarzycki Zdzisław czwartek 15.10 – 15.30 Sala 44 ul. Bielska