Kontakty indywidualne

Kontakty indywidualne z rodzicami w Szkole Podstawowej nr 2 w Bolesławcu.

Rok szkolny 2017/2018   I semestr.

Każdy pierwszy czwartek miesiąca.

 

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Miejsce (budynek/ sala) Terminy (godzina)
1.                    Bajer Piotr Pokój nauczycieli w-f ul. Bielska 5 14.20 – 15.00
2.                    Baran Jarosława Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 10.40-11.25
3.                    Bieliński Robert Pokój nauczycieli w-f ul. Bielska 5 9.50 – 10.30
4.                    Borysiuk Jolanta Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 10.40-11.25
5.                    Chabiniak Anna Pokój nauczycielski, ul.Słowackiego 2 14.25-15.10
6.                    Chmielik Piotr ul. Bielska 5 – pokój nauczycielski 8.00 -8.45
7.                    Chrobot Ewa ul. Bielska 5 – pokój nauczycielski 11:35 – 12:20
8.                    Cypelt Irena Pokój nauczycieli w-f ul. Słowackiego 13.30 – 14.15
9.                    Czeladka Beata Słowackiego 2  / sala nr 3 14.20 -15.05
10.                Czerwińska Małgorzata Ul. Bielska/ pokój nauczycielski 12.35-13.20  lub 14.20 -15.05
11.                Dybał Alina Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 8:00-8:45
12.                Dyr Małgorzata Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 13.20 – 14.15 wtorek
13.                Dzierwa Karolina Pokój nauczycielski ul Słowackiego 10:40-11:35
14.                Dzikowski Błażej Pokój nauczycielski ul Słowackiego 9.45 – 10.30
15.                Fedorowicz Magdalena Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 14.20 – 15.05
16.                Filistyńska Joanna Pokój nauczycielski ul Słowackiego 8.50 – 9.30 poniedziałek
17.                Gerwatowska Agnieszka Bielska 5, sala nr 39 10.40 – 11.25
18.                Gołdys Ewelina ul Bielska 5 – pokój nauczycielski 12.35-13.20
19.                Gorski Roman Pokój nauczycieli w-f ul. Bielska 5 11.35 – 12.20
20.                Góra Teresa Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 8.00- 8.45
21.                Graczyk Adrian Pokój nauczycieli w-f ul. Słowackiego 14.15 – 15.00
22.                Grzyb Monika Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 9.45 – 10.30
23.                Haniszewski Marek Pokój nauczycielski ul Słowackiego 8.45 – 9.30
24.                Ilczyna Urszula ul Bielska 5 – pokój nauczycielski 13.20 – 14.15
25.                Janczak Marzanna Według grafiku Według grafiku
26.                Jankowski Grzegorz Pokój nauczycieli w-f ul. Bielska 5 9.45 – 10.30
27.                Janowska Małgorzata ul Bielska 5 – pokój nauczycielski 8.50 – 9.35
28.                Jaskowska Aleksandra pokój nauczycielski Bielska5 14:20-15:05
29.                Kalinowska Monika Pokój nauczycielski ul Słowackiego 12.20 – 13.05
30.                Korczak Agnieszka Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 14.25-15.05
31.                Korczowski Piotr Bielska 5 sala S49 12.35-13.20
32.                Kot Anna ul. Słowackiego 2 / pokój nauczycielski 14.30 – 15.05
33.                Kozłowska Anna Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 9:45-10:30
34.                Kuczyńska Ewa Pokój nauczycielski ul. Bielska 14.15 – 15.00
35.                Kupisz Joanna Pokój nauczycielski ul. Bielska 8.00 – 8.45 piątek
36.                Kutryba Joanna Pokój  nauczycieli ul. Słowackiego 8:50-9:35
37.                Łasocha Ewa ul. Bielska 5 – pokój nauczycielski 11:35 – 12:20
38.                Łukasiewicz-Nawieśniak Sylwia Gabinet wicedyrektora ul. Słowackiego 2 14.00 – 15.00
39.                Markiewicz Olga ul. Bielska 5 – pokój nauczycielski 09:45 – 10:30
40.                Marusiak Dorota Bielska sala 8  8.50-9.35
41.                Mieniek Ewa Bielska pokój nauczycielski 14.15 – 14.40 Piątek
42.                Myszka Małgorzata Bielska 5, sala nr 46 14.15 – 14.45
43.                Ogrodnik Bogusława Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 10:40-11:25
44.                Oleś Małgorzata pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 8.00- 8.45
45.                Ołenicz-Bernacka Ewa Pokój nauczycielski  ul. Bielska 5 12.35 – 13.20
46.                Orczyk Beata Bielska 5 , sala nr 52 14.15 –  14.45
47.                Pełka Beata Pokój nauczycielski, ul. Słowackiego 2 8:00-8:45
48.                Rapa Justyna Ul. Bielska – pokój nauczycielski 12.35 – 13.20
49.                Rosłanowska-Choryłek Anna ul. Bielska 5 s. 33 14:00 – 15:00
50.                Rutka Ludmiła Bielska, pokój nauczycielski 11:35 – 12:20
51.                Rydz Magdalena Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 11:35-12:20
52.                Salwerowicz Olimpia ul. Bielska 5 s. 33 8.45 – 9.35
53.                Skirpan Agnieszka Pokój nauczycieli w-f ul. Słowackiego 8.45 – 9.35
54.                Smolińska-Yacoubi Jolanta Pokój nauczycielski  ul. Bielska 5 12.30 – 13.05
55.                Sobko Renata biblioteka ul Słowackiego 9.00 – 9.30 poniedziałek
56.                Sołkiewicz Joanna Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 11.35-12.20
57.                Sozańska-Kut Aleksandra Słowackiego, pokój nauczycielski  8.50-9.35
58.                Stachów Jadwiga Pokój nauczycieli w-f ul. Bielska 5 11.35 – 12.20
59.                Stefan Edyta Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 11:35-12:20
60.                Subik Maria  Pokój nauczycielski  ul. Bielska 5 13:30 – 14:20
61.                Symonowicz Grażyna Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 12:35-13:20
62.                Szajwaj Ewa Bielska 5, gabinet wicedyrektora s.32 14:00 – 15:00
63.                Szewczuk Joanna Pokój nauczycielski ul Słowackiego 8.50 – 9.35 poniedziałek
64.                Szulc-Jednoróg Agnieszka Bielska 5, pokój nauczycielski 14.20-15.10
65.                Szymczykowska Katarzyna Pokój nauczycielski  ul. Bielska 5 11.35 – 12.20
66.                Śliwa Agnieszka Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 10:40-11:25
67.                Tyrakowska Margitta Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 10.00-10.40
68.                Urban Katarzyna Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 11.35 – 12.20
69.                Walęga Wioletta Gabinet pedagoga 8:00-8:50
70.                Wierzejska Katarzyna Pokój nauczycielski  ul. Bielska 5 8.45 – 9.40
71.                Wilczyńska Iwona Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 12.35 – 13.20
72.                Wójcik Jolanta świetlica        ul. Słowackiego 6.45 – 10.30
73.                Wyganowska Danuta Ul. Bielska  s.54 13.30-14.15
74.                Wysocka Beata ul. Słowackiego / sala nr 9A 11:35 – 12:20
75.                Zarzycki Tadeusz Ul. Bielska  s.27 9.45 – 10.30
76.                Zarzycki Zdzisław Pokój nauczycielski ul. Słowackiego 15.10-15.50
77.                Zięba Katarzyna Bielska 5, gabinet wicedyrektora 14:00 – 15:00