Spis podręczników

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

Uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej nie muszą kupować podręczników ani ćwiczeń
do przedmiotów obowiązkowych. Książki zostaną wypożyczone na rok szkolny
2020/ 2021 z biblioteki.

Zasada ta nie dotyczy podręcznika do religii.

Uczniowie uczęszczający na lekcje tego przedmiotu będą korzystać z następujących podręczników:

Podręczniki do nauki religii w roku szkolnym 2020/2021

1 klasa- „Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej”, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

2 klasa- „Idziemy do Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej”, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

3 klasa- „Jezus jest z nami. Podręcznik do religii dla klasy III szkoły podstawowej”, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

4 klasa- „Miejsca pełne BOGActw”- podręcznik + ćwiczenia, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

5 klasa- „Spotkania uBOGAcające”- podręcznik + ćwiczenia, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

6 klasa- „Tajemnice BOGAtego życia”- podręcznik + ćwiczenia, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

7 klasa- „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”- podręcznik, wydawnictwo JEDNOŚĆ.

8 klasa- „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”- podręcznik, wydawnictwo JEDNOŚĆ.