Wyprawa do Misiolandii

5 grudnia odbyła się impreza dla klas pierwszych z cyklu: Cała Polska Czyta Dzieciom pod hasłem:Wyprawa do Misiolandii. Najmłodszym  pomagali uczniowie klasy III d. Zaproszeni goście: Wiceprezydent Miasta- Kornel Filipowicz, Dyrektor MOSiR- Jacek Dudyński, Kierownik Term- Łukasz Jóźwiak, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2- Irena Sikora- Kołodyńska- pełnili rolę lektorów.

Dzieci poznały przygody misia Uszatka i jego przyjaciół. Przedstawiły przygotowane prezentacje- śpiewały piosenkę o misiach, recytowały wierszyk Jana Brzechwy p.t.,,Miś”, bawiły się misiami. Na zakończenie wędrówki otrzymały dyplomy i słodkie niespodzianki, a goście piękne podziękowania. Spotkanie przygotowały panie: Monika Grzyb, Elżbieta Grzyb, Małgorzata Oleś.