Jasełka

Jasełka to widowisko o charakterze religijnym, tradycyjnie organizowane w okresie świąt Bożego Narodzenia w kościołach, przedszkolach, szkołach i niektórych domach. Jasełka bawią i uczą, integrują, pozwalają rozwijać zdolności artystyczne i kultywować tradycję bożonarodzeniową.

21 grudnia 2017r. w SP nr 2 odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów klasy III b i III c Uczniów do występu przygotowały panie: Jarosława Baran, Iwona Wilczyńska i Beata Wysocka.

Po występie dzieci pani dyrektor  Irena Sikora- Kołodyńska złożyła wszystkim świąteczne życzenia i podzieliła się opłatkiem. W imieniu zaproszonych gości życzenia świąteczne i noworoczne złożył pan wiceprezydent Kornel Filipowicz i pan Łukasz Jaźwiec.

Udział w Szkolnych Jasełkach wprowadził nas w radosny nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt.