Warsztaty kulinarne

Kontynuacją współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych przy ul. Komuny Paryskiej był udział klasy II c w warsztatach kulinarnych, które miały miejsce 5 grudnia 2018 r. w pracowni gastronomicznej.

Nasi uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli – pań: Małgorzaty Plis- Lozer i Anny Nowak oraz uczniów tej szkoły  piekli i dekorowali  świąteczne pierniki. Jednocześnie były to działania promujące zdrowe żywienie, gdyż ciasto piernikowe stworzone zostało z dodatkiem prawdziwego miodu. Nasi uczniowie mieli też okazję na żywo zobaczyć przygotowanie do zawodu. Uczniowie, którzy nam pomagali kształcą się  w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Były to zajęcia bardzo twórcze, a pierniki smaczne.

                                                                                              Beata Czeladka