Rozstrzygnięcie konkursu filmowego

„Schau in meine Welt”

Zakończyła się druga edycja szkolnego konkursu z języka niemieckiego „Schau in meine Welt”. Uczniowie w kilku osobowych grupach mieli nakręcić film o tematyce przewodniej: „Mein Lieblingsessen”.

Ocenie podlegały: zgodność z tematem, poprawność i bogactwo językowe oraz oryginalność i wkład pracy.

Mam przyjemność ogłosić, iż komisja konkursowa w składzie p. Ewa Łasocha, p. Katarzyna Szymczykowska oraz p. Agnieszka Szulc – Jednoróg jednogłośnie przyznały:

I miejsce – Jakubowi Bujnickiemu, Oskarowi Ciochoniowi i Szymonowi Ficie z klasy 3b.

II miejsce – Weronice Zdunek, Aleksandrze Jacenty, Marlenie Sarkowicz z klasy 3c.

III miejsce ex aequo –     Emanuelowi Dembickiemu z klasy 8a oraz

Klaudii Hałce, Janowi Izdebskiemu i Szymonowi Chmielewskiemu z kl. 3e
Serdecznie gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do udziału