PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski.
Głównym celem imprezy była integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy, szkoły oraz wdrażanie do zdrowej rywalizacji. 

 

Najpierw uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach, gdzie przygotowywali
i wykonywali Marzanny, które następnie wszyscy mogli podziwiać na korytarzu szkolnym. Po wykonaniu tego zadania na uczniów czekał szeroki wachlarz gier i zabaw. Sprawdzali oni swoje umiejętności w rozwiązywaniu krzyżówek tematycznych, szyfrów harcerskich, zagłębiali się w łamigłówki o tematyce przyrodniczej, brali udział w warsztatach plastycznych, wokalnych i tanecznych. Wszyscy mieli możliwość pokazania swoich umiejętności sportowych  w czasie gier i konkursów na sali gimnastycznej. Ten dzień połączyliśmy także z obchodami Światowego Dnia Wody – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali koleżanki i kolegów kubkiem wody,
a dodatkowo w jednej sali odbywała się projekcja filmu o wodzie. Po  wszystkich atrakcjach w dobrych humorach i z ładunkiem pozytywnej energii, pełni nadziei, że jutro zaświeci słońce, zakończyliśmy ten dzień w szkole.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę.