Szkolne Jasełka

 W Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Bolesławcu  22 XII 2016r. o godz. 8.50
w sali gimnastycznej SP nr 2 odbyły się SZKOLNE JASEŁKA dla klas I- III pt. „Rodzino Święta, miłości nas ucz!”.

Klasy III b i III d przygotowane przez p. Alinę Dybał i Joannę Filistyńską przedstawiły spektakl religijny, w którym można było zobaczyć raj, Adama i Ewę oraz taniec węża w pięknie wykonanej scenerii przy ciekawie brzmiących efektach akustycznych. Przede wszystkim można było podziwiać grę młodych artystów, którzy wcielili się w role: aniołów, pasterzy, króli, zwierzątek i innych postaci oraz wysłuchać pięknie śpiewanych przez uczniów kolęd i pastorałek.

Występ nagrodzony był gromkimi brawami i miłymi słowami wypowiedzianymi przez Panią Dyrektor Szkoły i zaproszonymi gośćmi z Urzędu Miasta oraz przedstawicielkę Rodziców.

Alina Dybał