Ślubowanie Pierwszoklasistów

   5 października 2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów.

    Uczniowie klasy I a, I b i I c  zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i ruchowo-muzyczne. Złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani symbolicznym ołówkiem na uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2.

    Pasowania dokonali :  prezydent miasta Bolesławiec Piotr Roman, pani dyrektor Irena Sikora- Kołodyńska oraz pani wicedyrektor Sylwia Łukasiewicz- Nawieśniak.

    Na pamiątkę tej uroczystości wychowawcy  klas pierwszych wręczyli swoim uczniom pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje szkolne. Rodzice przygotowali dla swoich pociech tradycyjne rożki ze słodkościami.

   Dziękujemy pani Beacie Wysockiej za prowadzenie tej uroczystości.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,

a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w naszej szkole.

                                                  Wychowawcy: R.Sobko, J.Filistyńska, A.Dybał, B.Czeladka