SZKOLNY DZIEŃ WIOSNY

W tym roku powitaliśmy wiosnę, uczestnicząc w ogólnoszkolnym projekcie „Pierwszy Dzień Wiosny w SP2”.

Klasy IV–VIII, pod opieką wychowawców i nauczycieli, wzięły udział w wielu konkursach i zabawach, takich jak: wiosenne Bingo, łańcuch ze słów, rywalizacja drużynowa podczas gier i zabaw na sali gimnastycznej, zajęcia twórcze w klasach (ułożenie z rozsypanki wiosennych przysłów, przepisanie wiosennego dyktanda, napisanie wiosennego wiersza, klejenie papierowych kwiatów na czas) czy też quiz ekologiczny. Oczywiście, nie zabrakło słodkich nagród za udział w zabawach, a nasze działania zakończyliśmy konkursem na najciekawszą i najbardziej ekologiczną marzannę.

Dziękujemy uczniom, wychowawcom i nauczycielom za aktywny udział w projekcie. Było wiosennie, kreatywnie oraz radośnie i z niecierpliwością czekamy na kolejny pierwszy dzień wiosny w naszej szkole.

 

                                                                                                          Samorząd Uczniowski SP 2