II Bolesławiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek

30.01.2017 r. uczniowie z klas: II c, III b, III c i III d ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Bolesławcu brali udział w „II Bolesławieckim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek” organizowanym przez CENTRUM INTEGRACJI KULTURY i BAZYLIKĘ.

Uczniowie byli oceniani za wykonanie wokalne kolęd i pastorałek wraz z uczniami innych szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich bez podziału na kategorie wiekowe.

Klasa III c (8 uczniów) zaprezentowała pastorałkę pt. „Śpij Maluszku”.

Klasy III b i III d (18 uczniów) zaprezentowały pastorałkę „Święta białe jak opłatek”.

Jako soliści zaprezentowali się:

Szymon Olejniczak z kl. III a z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” ( uzyskał wyróżnienie)

Patrycja Kondratowicz z kl. II c wraz z Darią Brezyną  z pastorałką „Świeć gwiazdeczko” ( uzyskały III miejsce)

Wiktoria Eliaszewicz z kl. III a

Uczniów przygotowały panie : Beata Wysocka, Alina Dybał, Beata Czeladka, Renata Sobko i Joanna Filistyńska.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły pięknie zaprezentowali się na scenie przed liczną publicznością.

Panie: Alina Dybał i Iwona Wilczyńska były opiekunkami uczniów.

Alina Dybał