IX Przegląd Piosenki Religijnej

W sobotę 14.10.2017 roku odbył się IX Przegląd Piosenki Religijnej  dla Dzieci i Młodzieży ,,Cantate Domino”.

Konkurs został zorganizowany w ramach XXI Bolesławieckich Dni Kultury Chrześcijańskiej oraz Festynu Rodzinnego 2017.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1. Zespół ,, Baranki Boże”, klasa II b, w składzie :

Starczewska Maja

Starczewska Zuzanna

Aarfaouri Maryam

wykonał piosenkę ,,Stary Abraham”, zespół otrzymał wyróżnienie w kategorii-szkoła podstawowa- zespoły.

1. Zespół ,,Aniołki”, klasa II b, w składzie :

Anioł Zofia

Banaszkiewicz Oliwia

Józefów Kamil

Młot Kacper

Trybus Nikola

wykonał piosenkę ,,Maryjo, śliczna Pani”, zespół otrzymał wyróżnienie w kategorii- szkoła podstawowa- zespoły.

1. Zimerman Wiktoria klasa Va, zaśpiewała piosenkę ,,Zaufałem Panu”, zajęła pierwsze miejsce w kategorii-szkoła podstawowa-soliści.
  2. Pankowska Justyna klasa VIIb zaśpiewała piosenkę ,,Alleluja”, otrzymała wyróżnienie w kategorii-szkoła podstawowa-soliści.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy.

Iwona Wilczyńska

Jarosława Baran