Schau in meine Welt

W tym roku szkolnym odbyła się pierwsza edycja szkolnego konkursu z języka niemieckiego „Schau in meine Welt”. Uczniowie mieli za zadanie w max. 5-osobowych  grupach nakręcić  film o tematyce przewodniej: „Mein Hobby”. Ocenie podlegały następujące kryteria: zgodność z tematem, poprawność i bogactwo językowe oraz oryginalność i wkład pracy.

Mamy przyjemność ogłosić, iż komisja konkursowa w składzie p.Ewa Łasocha, p.Olga Markiewicz oraz p. Małgorzata Dyr jednogłośnie przyznały pierwsze miejsce Sandrze Flis oraz Malenie Droszczak z klasy 3e za film pt: „Unser Leben” Serdecznie gratulujemy!

Natomiast 3 następujące grupy:

Oskar Ciochoń, Jakub Bujnicki, Szymon Fita- kl. 2b

Daria Wilk, Nicola Barycka, Angelika Ziółkowska, Julia Balińska, Alicja Jopek- kl.3b

Maja Górska, Marcelina Skalna, Michał Szkirpan, Piotr Chwastyk, kl. 3a
zdobyły taką sama liczbę punktów, co znaczy że zajmują ex aequo drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do udziału w przyszłej edycji.  Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas apelu na koniec roku. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zwycięskich filmików.