Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach ogłoszonych w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020, w której bierze udział także Wasza szkoła. Przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych pomysłów na kreatywne spędzenie czasu w domu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotujcie dla nas super prace konkursowe!

1) Konkurs plastyczno-literacki Wehikuł czasu dla uczniów z klas 0-VIII.
Zdjęcie swojej pracy możesz wysłać na adres e-mail: wehikuł@trzezwyumysl.pl
2) Konkurs krzyżówkowy Wysil główkę rozwiąż krzyżówkę dla uczniów z klas 0-VIII.
Rozwiązanie hasła wyślij na adres e-mail: biuroztu@gmail.com
3) Konkurs na projekt pocztówki Sport to zdrowie! pocztówka do przyjaciela dla uczniów z klas 0-VIII.
Zdjęcie swojej pocztówki możesz wysłać na adres e-mail: pocztówka@trzezwyumysl.pl

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Wszystkie informacje dotyczące konkursów znajdują się na naszej stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl w zakładce KONKURSY ZTU.
Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia.
Zachowaj Trzeźwy Umysł!