Zabawy na śniegu

Korzystając z uroków tegorocznej zimy klasa  I a w ramach prowadzonego w naszej szkole ogólnopolskiego programu „Mały Mistrz” udała się na zajęciach wychowania fizycznego na szkolne zaśnieżone boisko.

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jakie obowiązują zasady bezpiecznej jazdy, jak wykonać manewry skręcania w prawo, w lewo, omijania przeszkód, zatrzymywania się na jabłuszku w wyznaczonym miejscu. Uczniowie  całkowicie oddali się zimowej zabawie. Wykazali się niezwykłą  pomysłowością w szaleństwach na śniegu, a nauczycielki… zaatakowane przez uczniów śniegowymi kulkami  wyglądały  bardzo niecodziennie. Mróz nikomu nie przeszkadzał, a do szkoły  wracaliśmy  z szerokimi uśmiechami  zdobywając tym samym koleją odznakę – SANECZKARZ.

Nauczyciel nauczania zintegrowanego  mgr Joanna Sołkiewicz
Nauczyciel wychowania-fizycznego  mgr Patrycja Kasperek