Laureaci konkursów powiatowych nagrodzeni

12 czerwca 2024 r. w Teatrze Starym w Bolesławcu odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów powiatowych organizowanych przez PCEiKK w Bolesławcu.

Spośród uczniów naszej szkoły nagrody odebrali:

1. Dawid Skonieczny – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mój Dolny Śląsk – poznajemy jego tajemnice”

2. Jagoda Rybarczyk – IV miejsce w Bolesławieckim Konkursie Matematycznym dla klas IV „BOLUŚ”

3. Zuzanna Smyk – V miejsce w Bolesławieckim Konkursie Matematycznym dla klas IV „BOLUŚ”

4. Fabian Blumkowski – V miejsce w Bolesławieckim Konkursie Matematycznym dla klas IV „BOLUŚ”

5. Stanisław Jakubczyc – V miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mój Dolny Śląsk – poznajemy jego tajemnice”

6. Emilia Jakubczyc – VI miejsce w Bolesławieckim Konkursie Matematycznym dla klas V-VI „BOLEK”

7. Emilia Jakubczyc – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mój Dolny Śląsk – poznajemy jego tajemnice”

Gratulujemy i dziękujemy Laureatom, ich rodzicom i opiekunom a także nauczycielom.

info A. Szulc-Jednoróg