Ślubowanie pierwszoklasistów

9 października 2024 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego pierwszoklasiści gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do ślubowania .

To było pierwsze ślubowanie złożone na Sztandar Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego.
W drugiej części uroczystości uczniowie klas pierwszych zaprezentowali to, czego już się w szkole nauczyli. Były to wiersze, piosenki i zabawy muzyczno-ruchowe.

Na zakończenie pierwszaki otrzymały od wychowawców pamiątkowe dyplomy ,zaś od rodziców tradycyjne rożki pełne słodkości.

Uczniom klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów, nieustającego uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w naszej szkole.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, która zasponsorowała zakup biretów na tę uroczystość dla tegorocznych i przyszłych pierwszaków.

Dziękujemy również pani Agnieszce Korczak za nagłośnienie oraz pracownikom obsługi za przygotowanie sali do uroczystości.

Wychowawcy : Beata Czeladka, Joanna Filistyńska oraz nauczyciele wspomagający: Anna Kot, Ewa Wąsik