Szkolny Konkurs Ortograficzny

 21 grudnia pod kierunkiem nauczycieli pań: Teresy Góry i Jolanty Borysiuk  odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich, w którym wzięło udział 15 uczniów z naszej szkoły. Celem konkursu było promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, doskonalenie poprawności pisania, ćwiczenie wytrwałości oraz rozwijanie zainteresowań polską pisownią.  Spośród rywalizujących ze sobą uczestników wyłoniono troje najlepszych uczniów.Są to: Maja Janowicz, Paweł Pyrkosz, Stanisław Jakubczyc.Ta trójka uczniów, będzie reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym ,,Mój Dolny Ślązak- poznajemy jego tajemnice ”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów !