Dzień Matematyki

14.06.2024 odbył się Dzień Matematyki. Jego organizatorami byli nauczyciele matematyki, którzy przeprowadzili drużynowy konkurs matematyczny dla klas czwartych oraz piątych,  natomiast dla klas starszych przygotowali gry i zadania  stolikowe.
Uczniowie klasy 4a wykonali piękne prace plastyczne pt. „Matematyka to dla mnie…”, które można było podziwiać na gazetce matematycznej.
Jednym z punktów tego dnia był pokaz prac projektowych uczniów klasy 7c pt. „Mozaika matematyczna”.

Był to dzień, który zaktywizował wielu uczniów. Zadania miały na celu rozwinięcie ważnych umiejętności życiowych, myślenia krytycznego oraz pracy zespołowej. Uczniowie nie tylko rywalizowali ze sobą, ale i świetnie się bawili.

info K. Dzierwa