Kiermasz Świąteczny

7 grudnia zorganizowaliśmy w szkole kiermasz stroików bożonarodzeniowych wykonanych przez naszych uczniów.

Ta coroczna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego nie tylko wprowadza nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, lecz także mobilizuje klasy do aktywnego włączania się w życie szkoły.

Podczas tegorocznego kiermaszu mogliśmy podziwiać ogromny wkład pracy, zaangażowanie oraz kreatywność naszych uczniów, którzy przygotowali prawie 70 stroików oraz innych świątecznych ozdób. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród całej społeczności szkolnej, bo stroiki bardzo szybko znajdowały swoich szczęśliwych nabywców.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i wychowawcom za wsparcie i udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Dochód ze sprzedaży świątecznych kompozycji przeznaczony będzie na cele charytatywne oraz działalność Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski