Kiermasz Słodkości i pomoc dla Turcji i Syrii

  8 lutego odbył się w naszej szkole „Kiermasz Słodkości”. Ta coroczna inicjatywa cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem.
  Wśród wielu wypieków pojawiły się przeróżne ciasta, np. kruche, biszkoptowe, drożdżowe, z serem, owocami, orzechami, budyniem lub karmelem, a także wafle, ciasteczka, babeczki, muffinki czy pączki – aż mieniło się w oczach. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły chętnie je kupowali.
Było słodko i przepysznie.
   Datki zebrane podczas kiermaszu zasiliły budżet Samorządu Uczniowskiego, a część z nich, w związku z nagłym trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii, została przeznaczona, poprzez UNICEF, na pomoc poszkodowanym w tych rejonach dzieciom.
   Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za wsparcie i włączenie się w naszą akcję z tak dużym zaangażowaniem.

Samorząd Uczniowski