WITAMY WIOSNĘ

 

W tym roku powitaliśmy wiosnę, uczestnicząc w ogólnoszkolnym projekcie „Pierwszy Dzień Wiosny w SP2”.
Klasy IV–VIII, pod opieką wychowawców i nauczycieli, miały do wykonania kilka wiosennych zadań w ramach międzyklasowego konkursu „Zgrana Klasa”.
Uczniowie rozpoznawali wiosenne kwiaty, szukali informacji o tym, kiedy i jakie ptaki przylatują na wiosnę do naszego kraju, rozwiązywali wiosenne zadania matematyczne, rozpoznawali wiosenne części mowy i części zdania, szukali środków poetyckich w wiosennym wierszu oraz wykonywali papierowe kwiaty w rozmiarze XXL. Każda klasa miała również nagrać teledysk do piosenki o wiosennej tematyce. Było wesoło i twórczo. Wyniki konkursu już w tym tygodniu.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywny udział w zabawie.

Samorząd Uczniowski SP 2

Relacja naszej telewizji szkolnej:

klasa 6b

 

klasa 5a

 

klasa 8b

 

klasa 8d

 

klasa 6c

 

klasa 8c

 

klasa 5c

 

klasa 6a

 

klasa 4c

 

klasa 5b

 

klasa 7a