Podsumowanie polsko-niemieckiego projektu „Rozbudowa transgranicznej oferty edukacyjnej Bolesławca i Bautzen”

15 grudnia 2022r. wraz z uczniami klasy 8b i 8d mieliśmy przyjemność uczestniczyć
w podsumowaniu polsko-niemieckiego projektu „Rozbudowa transgranicznej oferty edukacyjnej Bolesławca i Bautzen”, który powstał dzięki współpracy Starostwa Bolesławieckiego, Urzędu Miasta Bolesławiec i Powiatu Bautzen.
Spotkanie to miało miejsce w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych
w Bolesławcu, której uczniowie przygotowali wyjątkowy występ muzyczny. Następnie podsumowano cztery lata trwania projektu, który składał się z bardzo wielu działań m. in. warsztatów muzycznych, teatralnych, ceramicznych, historycznych, olimpiady sportowej, szkoleń itd.
Na koniec obejrzeliśmy pokaz slajdów dokumentujących etapy realizacji projektu.

info A.Szulc-Jednoróg