,,Na baterie też jest sposób”

4 grudnia 2023 r. w MBP odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu ,,Na baterie też jest sposób”. Organizuje go co roku Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej we współpracy z MZGK oraz Prezydentem Miasta Bolesławiec, który wręczał nagrody zwycięzcom. Grupa młodzieży z naszej szkoły: ,,Zieloni” , do której należą uczniowie z obecnych klas: II b, II a, III a, III b, IV b, V c, VI a,  VI c – zajęła III miejsce, otrzymując w nagrodę wyjście w grudniu do kina na film ,,Trolle” cz.3 . Koordynatorem akcji była p. M. Grzyb. W tym roku w akcji wzięło udział  11 przedszkoli, 16 klas szkolnych i nasza grupa międzyklasowa. Zebrano ponad 7600 kg baterii. Wielkie podziękowania dla uczestników: młodszych, rodziców, opiekunów klas i nauczycieli.
Dbajmy o nasz świat, czystą ziemię i wodę.

info M.Grzyb