ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

22 marca 2024r.obchodziliśmy w naszej szkole święto wody.
Głównym celem naszych działań było zwrócenie uwagi na zdrowotne właściwości wody. Na parterze przygotowana była gazetka tematyczna o wodzie. W drzwiach wejściowych widniał plakat informujący o planowanych obchodach Światowego Dnia Wody.
W tym dniu uczniowie kl.I- III byli ubrani na niebiesko.
Wszyscy uczniowie mogli zakupić wodę w kubku z dodatkiem owocowym.
W tej kwestii otrzymaliśmy wsparcie finansowe Rady Rodziców, a także pomoc w obsłudze stoiska z wodą, za którą serdecznie dziękujemy.
Światowy Dzień Wody był także wspaniałą okazją do ponownego uruchomienia Źródełka Wody Pitnej. Miejsce przy źródełku zostało przez szkołę przygotowane, poczynione zostały prace malarskie.
Obchody Dnia Wody uważam za bardzo udane.

Zachęcam do przeczytania stworzonego przez specjalistów z Natu.Care krótkiego materiału prasowego materiału prasowego na temat Światowego Dnia wody.

Koordynator SzPZ Beata Czeladka