Po biegach przełajowych

W dniu 29.09.20. na terenie O.W.S. w Bolesławcu w ramach i według regulaminów DOLNOŚLĄSKICH: IGRZYSK DZIECI (dla klas I – VI), IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (dla klas VII, VIII) rozegrano Mistrzostwa Powiatu w  Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których uczestniczyły 6 osobowe drużyny, a zorganizowane były wspólnie z MOSiRem. Wszystkim uczniom z naszej szkoły, którzy brali udział, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A oto i oni: Zosia Anioł, Magdalena Patera, Nikola Kołodziej, Olimpia Gudaj, Nadia Wiśniewska, Zuzanna Starczewska, Olimpia Pietraszewska, Blanka Domazalska, Wiktoria Zimerman, Wanesa Miszczak, Aleksandra Mazurek, Nikola Tylutki, Szymon Gniewek, Szymon Skuła, Mateusz Leszczyna, Paweł Lewera, Bartosz Szmydt, Marcel Burdynowicz. Opiekunami drużyn była panie: Alicja Mroczek i Agnieszka Skirpan.