ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA SENIORA ORAZ DO ZBARAŻA

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nasza szkoła kolejny raz zorganizowała świąteczną akcję „Kartka dla Seniora”.
W tym roku do inicjatywy zapoczątkowanej wśród dzieci z klas I-III, pod opieką p. Jarosławy Baran oraz p. Iwony Wilczyńskiej, dołączył Samorząd Uczniowski wraz ze starszymi klasami. Uczniowie własnoręcznie wykonali około 250 kartek świątecznych, których część przesłaliśmy pocztą do Domu Seniora w Legnicy, a część przekazaliśmy Seniorom z naszego miasta. Każdy otrzymał wyjątkową kartkę oraz piękne życzenia.
80 kartek świątecznych przesłaliśmy również do Polaków mieszkających w Zbarażu, którzy zwłaszcza teraz potrzebują zapewnienia o naszej pamięci. Do każdej kartki dołączyliśmy czekoladę.
Słodycze zakupiono z części pieniędzy zebranych podczas kiermaszu stroików świątecznych, a akcja została zorganizowana w ramach współpracy z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.

                                                                                              Samorząd Uczniowski