DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Naszym kochanym Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, miłości od najbliższych, ciągłego uśmiechu i radości, rozwijania pasji oraz pogody ducha na każdy dzień. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, wyrozumiałość, za to, że z nami jesteście, kochacie nas, dajecie nam wsparcie, a przede wszystkim – że dzielicie się swoim pięknym doświadczeniem życiowym, poprzez które uzmysławiacie nam, że cenne są tylko wartości nieprzemijające.

Jeszcze raz za wszystko dziękujemy i dołączamy drobny prezent w postaci specjalnych życzeń przygotowanych przez nasze klasy.

                                                                                                          w imieniu Uczniów SP 2- Samorząd Uczniowski

 

klasa 4a

 

klasa 4c

 

klasa 5a

 

klasa 5b

 

klasa 5c

 

klasa 6a

 

klasa 6b

 

klasa 7a

 

klasa 7b

 

klasa 8b