ZABAWA KARNAWAŁOWA

   25 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 4-8.
   W pomysłowych strojach, w rytm dyskotekowych dźwięków wszyscy wspaniale się bawili.
   Pojawili się książęta i księżniczki, wróżki, piłkarki, wojownicy, superbohaterowie, klowni, kotki, myszki, króliki, aniołki, postacie z filmów, bajek oraz wiele, wiele innych kolorowych i interesujących postaci. Aby nagrodzić uczniów za ich kreatywność i zaangażowanie, został zorganizowany konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Było przy tym dużo wrażeń oraz emocji. Przy wspólnym tańcu i śpiewie uczniowie bawili się do ostatniej minuty, a po balu, choć odrobinę zmęczeni, wracali do domu w karnawałowych humorach.

 Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

 Samorząd Uczniowski