Czerwony Kapturek

17 III 2017 r.- Uczniowie klasy II d pod kierunkiem pani Moniki Grzyb przygotowali i wystawili na scenie CIK „Orzeł” przedstawienie p.t.: „Czerwony Kapturek”. Obejrzało je 150 dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 oraz z klas I – II ze Szkoły Podstawowej nr 2. Kolorową  scenografię przygotowały panie Monika Grzyb i Małgorzata Oleś. Widzowie z przejęciem śledzili losy bohaterów historii. Śmieszny wilk musiał posprzątać bałagan, jaki spowodował. Babcia i Czerwony Kapturek zaprosiły wszystkich na smaczne marchewki. Naszymi gośćmi byli Wicedyrektor S.P. nr 2- pani Sylwia Łukaszewicz- Nawieśniak oraz Wiceprezydent Miasta- pan Kornel Filipowicz. Dziękujemy Kierownictwu oraz pracownikom CIK „Orzeł” za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.