Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości.
„Częstowaliśmy” wszystkich dobrym słowem, czyli karteczkami z pozytywnymi, motywującymi hasłami, podczas przerw tworzyliśmy „skrzydła orłów życzliwości”, wypełniając życzliwymi słowami pojedyncze „pióra” (gotowe skrzydła zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym, a do końca listopada uczniowie będą mogli sfotografować siebie jako „orły życzliwości”), ozdobiliśmy szkołę pełnymi życzliwości plakatami, a o samej akcji można było przeczytać na uśmiechniętej od ucha do ucha gazetce Samorządu Uczniowskiego.
  Mamy nadzieję, że ten dzień zainspirował nas do pozytywniejszego spojrzenia na codzienność, bo tylko radosne nastawienie do siebie i świata, otwarcie się na drugiego człowieka, dobroć i serdeczność mogą sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem.
Dzięki zaangażowaniu uczniów po raz kolejny pokazaliśmy, że życzliwość jest potrzebna i ważna w naszej szkole.

Samorząd Uczniowski